تجمع دانشجویی که به شعار‌های تند و پاره کردن عکس حاج قاسم کشید+عکس | مکتب ایرانی
کد خبر: 77755تاریخ انتشار : 20:49:28 - شنبه 11 ژانویه 2020

تجمع دانشجویی که به شعار‌های تند و پاره کردن عکس حاج قاسم کشید+عکس

تجمع دانشجویی که به شعار‌های تند و پاره کردن عکس حاج قاسم کشید+عکس

جمعی از دانشجویان تجمع‌کننده امروز، شعار‌های ساختارشکنانه‌ای دادند و فضا را به سمتی بردند که منجر به تحریک یک عده و پاره کردن بنر حاج قاسم سلیمانی شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، درپی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ که به‌دلیل خطای انسانی رخ داد، مراسم‌های جداگانه‌ای در گرامیداشت جان‌باختگان این حادثه در دو دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

برخی دانشجویان این دو دانشگاه با در دست داشتن شمع و نیز قرائت فاتحه و حضور در مقابل درب دانشگاه‌های مذکور، یاد جان‌باختگان سقوط هواپیما را زنده کردند.

 

در دانشگاه امیرکبیر در ادامه مراسم تعدادی از دانشجویان که بین ۷۰۰ تا هزار نفر برآورد می‌شدند از دانشگاه خارج و وارد خیابان شدند و به‌سمت ضلع شمالی تقاطع حافظ و طالقانی حرکت کردند. در ابتدا مامورین ناجا شرایطی را فراهم کردند تا دانشجویان تجمع و بتوانند شعار دهند، اما در ادامه با ورود خیابان اصلی و بسته شدن این نقطه و ترافیک شدید ناجا دانشجویان را متفرق کرد.
دانشجویان با شعار عزا عزاست امروز شروع کردند و در نهایت با شعار‌هایی علیه مسوولین کشور این تجمع به فضای اعتراضی تند و رادیکال تبدیل شد.  
جمعی از حاضرین، شعار‌های ساختارشکنانه را به سمتی بردند که منجر به تحریک یک عده و پاره کردن بنر حاج قاسم سلیمانی شد.  

خبر جدید  پیام مجمع اسلامی دانش آموختگان خارج از کشور در پی حادثه سقوط هواپیما

گفتنی است سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی در حوالی شهرستان شهریار در روز چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه باعث جان باختن ۱۷۶ از هموطنان‌مان و تعدادی تبعه خارجی شد.
ابهام درباره علّت این سانحه دردناک تا صبح امروز ادامه داشت تا اینکه ستاد کل نیرو‌های مسلّح در بیانیه‌ای اعلام کرد که به‌دلیل تحرکات آمریکا در منطقه و تهدید جمهوری اسلامی به حمله، پدافند هوافضای سپاه به اشتباه بوئینگ ۷۳۷ را مورد اصابت قرار داده است.

خبر جدید  دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت از سخنگوی ستادکل نیروهای مسلح برای ارائه توضیحات در خصوص سقوط هواپیما

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,