تدوین دستورالعمل آمادگی کلاس‌های درس در شرایط بحران | مکتب ایرانی
کد خبر: 69195تاریخ انتشار : 12:22:52 - دوشنبه 22 آوریل 2019

تدوین دستورالعمل آمادگی کلاس‌های درس در شرایط بحران

تدوین دستورالعمل آمادگی کلاس‌های درس در شرایط بحران

ایلنا: قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: توصیه من به همه مدیران این است که موضوع ورزش و تربیت بدنی را برای پایه های اول، دوم و سوم با استفاده از ظرفیت های قانونی…

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: توصیه من به همه مدیران این است که موضوع ورزش و تربیت بدنی را برای پایه های اول، دوم و سوم با استفاده از ظرفیت های قانونی مورد توجه قرار دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیرعلی نعمتالهی، قائم مقام وزیر آموزش و پرورش در همایش ملی سفیران سلامت، گفت: دانشآموزان جذب طرح سفیر سلامت شده اند تا پیام آور سلامت و بهداشت در محیط آموزشی و خانواده و محل سکونت باشد.

وی در ادامه بیان کرد: آموزش و پرورش اقدامات موثری دیگری را هم در حوزه بهداشت شروع کرده و دروسی در پایه های مختلف با این هدف در نظر گرفته است.همچنین آموزش و پرورش برای بهبود این روند کارهایی خوبی مانند برگزاری المپیادهای ورزشی داشته است.

خبر جدید  بازار کار برای دهه شصتی‌ها فراهم نشده‌است/افزایش تعامل صنعت و دانشگاه‌ به دلیل تحریم‌ها و کاهش درآمدهای نفتی/ سازمان‎های دولتی دنبال کار باکیفیت نیستند

نعمتالهی تصریح کرد: در سند تحول بنیادین که به عنوان برنامه آموزش و پرورش دنبال میکنیم و در همه اقدامات ما باید جاری باشد درباره ارتقای سلامت دانش آموزان اشاره شده است.

وی ادامه داد: باید بتوانیم به پوشش همگانی سلامت کمک کنیم و همکاران ما در وزارت بهداشت به کمک دانش آموزان پوشش کامل سلامت را اجرایی کند.همچنین درس سلامت و بهداشت برای اولین بار اجرا شده است، ۲ واحد درسی در دانشگاه فرهنگیان و درسنامه جامع سلامت دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

خبر جدید  استیضاح وزیر آموزش و پرورش تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود

نعمت الهی گفت: دستورالعمل آمادگی کلاس های درس در شرایط بحران مورد تاکید رئیس جمهور و وزیر آموزش و پرورش است و باید هرچه زودتر تدوین شود. توصیه من به همه مدیران این است که موضوع ورزش و تربیت بدنی را برای پایه های اول، دوم و سوم با استفاده از ظرفیت های قانونی مورد توجه قرار دهند.

خبر جدید  کسب جایزه اول پژوهش‌های کاربردی توسط استاد دانشگاه تهران

در ادامه محمد صیدلو مدیرکل شهرستان استان تهران به موضوع مدرسه محوری تاکید و بیان کرد: اگر قرار است برای ۱۰ سال آینده تصمیم بگیریم، باید بر پیشگیری تکیه کنیم تا در سال های آینده بیمارستان و زندان نسازیم و بر کیفیت آموزش و پرورش افزوده شود.

وی در ادامه تصریح کرد: آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نسبت به آموزش و پرورش با کیفیت آمادگی دارد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,