تغییرات وزارت علوم در بومی‌گزینی ظلم است | مکتب ایرانی - Part 76822
کد خبر: 76822تاریخ انتشار : 16:51:40 - سه‌شنبه 27 آگوست 2019

تغییرات وزارت علوم در بومی‌گزینی ظلم است

تغییرات وزارت علوم در بومی‌گزینی ظلم است

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیگیری تغییرات در بومی‌گزینی ظلم به مناطق محروم است، گفت: چنین تصمیمی مناطق محروم را از خدمت نیروهای شایسته محروم می‌کند.

شعار سال: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیگیری تغییرات در بومی‌گزینی ظلم به مناطق محروم است، گفت: چنین تصمیمی مناطق محروم را از خدمت نیروهای شایسته محروم می‌کند.

سید حمایت میرزاده ، با اشاره به تصمیم وزارت علوم در خصوص تغییرات در مصوبه بومی‌گزینی اظهار کرد: پیگیری این برنامه در دولت ظلم به مناطق محروم است.

وی افزود: این حرف را باید زمانی زد که امکانات عادلانه و یکسان در کشور باشد اما وقتی در برخی مناطق از هیچ  جهت امکانات وجود ندارد، چنین موضوعی فقط ظلم به این مناطق است.

خبر جدید  دانشگاه‌ها به مسائل اجتماعی ورود کنند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشجویان از مناطق مرفه به مناطق محروم می‌آیند و از سهمیه آنها استفاده می‌کنند و حاضر در خدمت در این مناطق نیستند و این ظلم مضاعف است، گفت: فرزندان مناطق محروم نباید از حق قانونی خود محروم شوند و امکان ارتقای تحصیلی نخواهند داشت، در ضمن چنین تصمیمی مناطق محروم را از خدمت نیروهای شایسته بومی محروم می‌کند علی‌رغم اینکه از خدمت نیروهای غیربومی هم محروم هستند.

خبر جدید  حلاوت قرآن به کودکان چشانده شود

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: افراد غیربومی برای حضور در مناطق محروم با مشکلاتی مواجه بوده و حاضر به این کار نیستند، خانم و آقایی که از مرکز استان به مناطق محروم می‌آیند هر قدر هم دلسوز باشند، دوری از خانواده وسختی‌های کار را تحمل نخواهد کرد و خواه ناخواه کم‌کاری در خدمات‌دهی پیش می‌آید که این به ضرر مردم مناطق محروم است؛ بنابراین به هیچ عنوان با تغییرات در بومی گزینی موافق نیستم.
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا، تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۸ ، کدخبر: ۴۱۲۱۷۵ ، www.ana.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  درخواست دانشگاه شریف برای پیگیرد قانونی مقصران سانحه هواپیمای اوکراین
0/5 (0 نقد و بررسی)