حاجی میرزایی: مردم همچنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند | مکتب ایرانی
کد خبر: 77838تاریخ انتشار : 14:51:12 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020

حاجی میرزایی: مردم همچنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند

حاجی میرزایی: مردم همچنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر این که آرمان‌های انقلاب همچنان زنده است و مردم نیز به آن‌ها وفادار هستند، خاطر نشان کرد: حضور مردم در مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به معنای پیوند مردم با آرمان‌های انقلاب و رهبری است.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه راهپیمایی مردم تهران به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به حضور مردم تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن با تاکید بر اینکه حضور مردم به معنای پیوند آن‌ها با آرمان‌های انقلاب و رهبری است، اظهار کرد: در همه انقلاب‌هایی که طی یک قرن اخیر اتفاق افتاده، انقلاب اسلامی ایران انقلابی برجسته است که با وجود گذشت بیش از ۴ دهه آرمان‌هایش، همچنان زنده است و مردم به این آرمان‌ها وفادار هستند و حضورشان در مراسم راهپیمایی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز این موضوع را تائید می‌کند.

خبر جدید  اردو‌های راهیان نور حرکتی برای تحقق یک الگوی فرهنگی اصیل اسلامی- ایرانی

وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: انتخابات موجب شکوه و اقتدار ملت ایران و رمز وحدت مردم ایران است. حضور باشکوه مردم در انتخابات تضمین کننده اقتدار جمهوری اسلامی است و مردم باید با همه وجود خود در انتخابات شرکت و از منافع ملی کشور حفاظت کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  تبدیل واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به واحدهای فناور و نوآور
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,