حاجی میرزایی: مردم همچنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند | مکتب ایرانی
کد خبر: 77838تاریخ انتشار : 14:51:12 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020

حاجی میرزایی: مردم همچنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند

حاجی میرزایی: مردم همچنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر این که آرمان‌های انقلاب همچنان زنده است و مردم نیز به آن‌ها وفادار هستند، خاطر نشان کرد: حضور مردم در مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به معنای پیوند مردم با آرمان‌های انقلاب و رهبری است.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه راهپیمایی مردم تهران به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به حضور مردم تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن با تاکید بر اینکه حضور مردم به معنای پیوند آن‌ها با آرمان‌های انقلاب و رهبری است، اظهار کرد: در همه انقلاب‌هایی که طی یک قرن اخیر اتفاق افتاده، انقلاب اسلامی ایران انقلابی برجسته است که با وجود گذشت بیش از ۴ دهه آرمان‌هایش، همچنان زنده است و مردم به این آرمان‌ها وفادار هستند و حضورشان در مراسم راهپیمایی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نیز این موضوع را تائید می‌کند.

خبر جدید  ایجاد معاونت علوم انسانی و هنر در دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند به یک جریان تبدیل شود

وی همچنین با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی بر حضور حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: انتخابات موجب شکوه و اقتدار ملت ایران و رمز وحدت مردم ایران است. حضور باشکوه مردم در انتخابات تضمین کننده اقتدار جمهوری اسلامی است و مردم باید با همه وجود خود در انتخابات شرکت و از منافع ملی کشور حفاظت کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  وزیر آموزش و پرورش: نباید فردی به دلیل داشتن عقیده‌ای از حق تحصیل محروم شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,