خدمت در آموزش‌وپرورش فرصت بی‌نظیری است | مکتب ایرانی
کد خبر: 77778تاریخ انتشار : 2:45:44 - یکشنبه 12 ژانویه 2020

خدمت در آموزش‌وپرورش فرصت بی‌نظیری است

خدمت در آموزش‌وپرورش فرصت بی‌نظیری است

وزیرآموزش‌وپرورش در مراسم تکریم و معارفه رئیس بسیج فرهنگیان اظهار کرد: خاستگاه بسیج آموزش‌وپرورش است و بسیج در آموزش‌وپرورش با بسیج در هرجا و هر قشر دیگری متفاوت است.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، محسن حاجی میرزایی در مراسم معارفه رئیس سازمان بسیج فرهنگیان با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید سلیمانی و تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، اظهار کرد: عمر پربرکت سردار شهید سلیمانی الهام‌بخش و کارساز در جهت احیای اسلام و انقلاب اسلامی بود و به برکت شهادت وی شور و حماسه‌ای عظیم خلق شد که روح تازه‌ای در کالبد کم‌جان ملت ما دمید.

وی بابیان اینکه بسیج در آموزش‌وپرورش با بسیج در هرجای دیگری و قشر دیگری متفاوت است و اینجا خاستگاه بسیج است، خاطرنشان کرد: دانش آموزان با بسیج در آموزش‌وپرورش آشنا می‌شوند و پس‌ازآن باروحیه بسیجی به‌جا‌های دیگر می‌روند، لذا آموزش‌وپرورش در شناخت تفکر بسیجی نقش مهمی دارد، زیرا در سنین مهم افراد با بسیج در مدرسه آشنا می‌شوند.

خبر جدید  حذف آزمون مدارس خاص و چند نکته…

حاجی میرزایی تصریح کرد: اگر این آشنایی درست انجام شود، تفکر بسیجی در تمام زندگی همراه دانش آموزان خواهد بود.

وی در ادامه اضافه کرد: ما عرصه بزرگی برای اثرگذاری و جاودانه شدن در اختیارداریم که بسیج در آموزش‌وپرورش از چنین ظرفیتی برخوردار است.

وزیرآموزش‌وپرورش با قدردانی از تلاش‌های سردار مرادی در زمان تصدی ریاست بسیج فرهنگیان، گفت: حضرت ابراهیم علیه‌السلام دعایی دارد که از خداوند می‌خواهد که پس از من نام راستین و خوبی برایم قرار دهد و در مدت کوتاهی که با سردار مرادی آشنا هستم، در مجموعه آموزش‌وپرورش نام و یاد وی به‌خوبی ذکر می‌شود و وی را شخصی محترم، بزرگ، کارساز، مدبر و کاردان می‌شناسند.

خبر جدید  سنجش شایستگی‌های حرفه‌ای مدیران مدارس، برنامه طرح مدرسه محوری

حاجی میرزایی اذعان کرد: برای سردار مطهری آرزوی موفقیت دارم و یادآوری می‌کنم که مجموعه آموزش‌وپرورش و نیرو‌های آن همگی بسیجی، انقلابی، پیرو مقام معظم رهبری و دلسوز انقلاب هستند.

وزیر آموزش‌وپرورش در پایان گفت: همکاری خوب آموزش‌وپرورش همچنان که با سردار مرادی بوده با سردار مطهری ادامه خواهد داشت و تأکیدم بر این است که فرصت خدمت در آموزش‌وپرورش فرصت بی‌نظیری است که باید این فرصت منجر به احیای ارزش‌های الهی، ارزش پایدار و موفقیت‌های بزرگ شود و چنین آینده‌ای را از خداوند متعال مسئلت دارم.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  تجهیز مدارس با تولیدات بومی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,