سرپرست دانشگاه بین‌المللی سازمان همکاری‌های اقتصادی گروه هشت منصوب شد | مکتب ایرانی
کد خبر: 77457تاریخ انتشار : 21:21:52 - دوشنبه 11 نوامبر 2019

سرپرست دانشگاه بین‌المللی سازمان همکاری‌های اقتصادی گروه هشت منصوب شد

سرپرست دانشگاه بین‌المللی سازمان همکاری‌های اقتصادی گروه هشت منصوب شد

وزیر علوم عباس افخمی عقدا را به سمت سرپرست دانشگاه بین‌المللی سازمان همکاری‌های اقتصادی گروه هشت منصوب کرد.

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی عباس افخمی عقدا را به سمت سرپرست دانشگاه بین‌المللی سازمان همکاری‌های اقتصادی گروه هشت (D.۸) منصوب کرد. در حکم انتصاب افخمی عقدا آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب‌عالی در حوزه آموزش عالی و فعالیت‌های بین‌المللی، به استناد ماده ۸ اساسنامه دانشگاه بین‌المللی سازمان همکاری‌های اقتصادی گروه هشت (D.8) به موجب این حکم به سمت سرپرستی آن دانشگاه منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با توجه به راه‌اندازی آن دانشگاه و فعالیت‌های انجام شده تاکنون، همچون تصویب اساسنامه، برای استقرار و ارتقای دانشگاه جهت نیل به اهداف مندرج در اساسنامه اهتمام بورزید و به منظور پیشرفت علمی، فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با اتکال به خداوند متعال نهایت کوشش خویش را به کار برید.
امیدوارم با سعی و اهتمام جناب‌عالی و بر اساس اهداف و سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور در حوزه بین‌الملل گام‌های مؤثری بردارید.» انتهای پیام/
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  برترین دانشگاه‌های مکزیک برای سال 2019 اعلام شد
0/5 (0 نقد و بررسی)